בלוג מאמרים היכן ניתן לקבל ייעוץ מעורך דין חינם?

היכן ניתן לקבל ייעוץ מעורך דין חינם?

69 גולשים היו כאן שתפו מאמר:
היכן ניתן לקבל ייעוץ מעורך דין חינם?

במקרים רבים בחיי היום יום אנו נתקלים בערפליות משפטית, כאשר לא ידוע לנו אם וכיצד נוכל לפעול בנידון בהליך משפטי. לאחרונה קיימים בישראל מבחר נכבד של עורכי דין המציעים לכם ייעוץ מעורך דין חינם. כדי להגיע אליהם בדרך כלל צריך להגיע אל חברה המקבצת אותם ומספקת להם שירותי קישור בינם לבין הלקוחות ומתוגמלת מעורכי הדין הזוכים ללקוחות זמינים. כמובן הלקוחות אינם משלמים שום תשלום לחברה המתווכת.

על איזה תחומים ניתן הייעוץ חינם מעו"ד?

על מגוון רחב של תחומים ניתן הייעוץ חינם מעו"ד כמו למשל בדיקת פיצוי כספי מפציעה או תאונה, ייעוץ בנושא גירושין, ייעוץ לגבי צוואות וירושות, ועוד. את הייעוץ מקבלים מעורכי דין מקצועיים על ידי שמנתבת החברה המקשרת את הלקוחות בדיוק אל עורך הדין מאותו תחום עליו הם מבקשים ייעוץ, ומשם והלאה יוצר עורך הדין קשר ישיר עם הלקוח על מנת לברר בדיוק את סוג פנייתו ומנחה אותו כיצד ניתן לפנות איתה לצעדים מעשיים.

כדאיות תביעה וסיכויי ההצלחה בה

אודות הכדאיות אם לגשת לתביעה או להימנע ממנה יעמיקו עורכי הדין עם הלקוח באופן אישי וממוקד למקרה בו נקלע אליו הלקוח מול בעלי מחלוקתו בהתחשב בתנאים הסובבים את כל אופיו של המקרה, תוך כדי הפעלת שיקול דעת מקצועי שהלקוח עצמו לא רואה בעיניים אזרחיות שאינם מכירות את החוק היטב. עורך הדין גם ינחה אותו במידה ואינו יכול להשיג את כל מבוקשו מהתביעה, לכיוון של תביעה חלקית לכל הפחות של פיצוי בסיסי על הפסד שנגרם לו.

נותן הייעוץ חינם עורך דין מוכר

היתרון בקבלת ייעוץ מעו"ד דווקא באמצעות הפנייה מחברה מקשרת של מתן ייעוץ מעורך דין חינם היא האמינות המקצועית של עורך הדין אליו אתם מנותבים, כמו כן ההכרה בו שהינו עו"ד מוכר ופעיל ולא אחד כזה שעושה מלאכתו המשפטית רק כהשלמת הכנסה צדדית אך עיסוקיו בחיי היום יום בכלל בנושאים אחרים.